Trenéři

Lovecký výcvik (příprava na Podzimní zkoušky), příprava na výstavu, stříhání

 
Andrea Řezníčková
Tato mladá dáma má bohaté zkušenosti s přípravou pejsků na lovecké zkoušky (jak OVVR, tak i např. podzimní zk., speciální vodní práce, field trial, working testy atd.), se svými pejsky se zúčastňuje sezónních honů. Také ji velmi často potkáte na výstavách jako úspěšnou a milou handlerku. 
 

Poslušnost, příprava na zkoušky, klikr, obedience

 
Marta Pöchmannová
Marta cvičila psy už od útlého věku, než její plány zhatila událost, po které zůstala ochrnutá na dolní polovinu těla. Ani handicap ji ovšem nezastavil a jde si dál za svým cílem - mít výborný vztah se psem a vynikající výkony i když musí stále hledat cesty přes překážky. V současné době se věnuje všestrannému výcviku, canisterapii a obedienci.

 

Záchranařina a záchrana z vody, poslušnost, příprava na OVVR

 
Eva Káčerková
Na všech srazech byla možnost nahlédnout do problematiky záchranařiny a letos to nebude jinak. Trénink bude probíhat na suchu i ve vodě. Eva se věnuje se svými fenami záchranařině 8 let, mají za sebou úspěšně složené zkoušky a několik předních umístění za závodech (zejména ve vodní záchranařině). 
 

Obrany hrou, poslušnost

 
Karel Mellar
Figurant 1. třídy, neúnavný a aktivní chlapík, který dokáže udělat zábavu z obran i "nekousacím" plemenům, ale stejně dobře vás připraví na zkoušky z výkonu. Dlouholetý vedoucí a trenér talentované mládeže Moravskoslezského kraje, předseda Krajského výboru MS kraje a 1. místopředseda představenstva Českého kynologického svazu.